Antika Halıcı

Antika Halıcı

dakuma-hali-antika-hali-alanlar-ankara

Birbirinden değerli ve tarihin güzelliklerini bünyelerinde barındıran antika halı modelleri, antika halıcılar tarafından hem satın alınmakta, hem de satılmaktadır. Piyasada antika halıcı olarak hizmet veren birçok firma yer alırken, bunların hepsi samimi iş yapmamaktadır. Ancak bunların arasında halıya antika ve tarihi olduğu için değer veren, üzerine az bir kar payı koyarak alıp satan, parayı 2. planda tutan bir  firma da yer almaktadır.Biz önce müşteri memnuniyeti diyerek çıktık yola.Amacınız evinizde yada iş yerinizde bulunan tarihi değeri olan halı, klim gibi değerli antika eşyalarınızı satmak ise bizi arayın. Antika halılarınızı Ankarada Antika Halıcılık yapan firmamıza teslim edin ve rahat edin.

Eğer evinizde ve sahip olduğunuz herhangi bir mekanda tarihin o geniş kültürünü ve eşsiz güzelliğini yansıtan bir antikaya halınız var ise; ve o halıyı saatıp değerinden nakit olarak ödeme almak isterseniz bizi çekinmeden arayın.

Antika halıcı alımı yapan firmamız birbirinden şık ve birbirinden özel antika halılarınızı sizin istediğiniz adresten gelerek peşin olarak alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir