El Halısı ve El Dokuma Halı Alanlar Diyince

El Halısı ve El Dokuma Halı Alanlar Diyince Aydoğan Ticaret

aydogan-ticaret-antika-el-dokuma-hali-alan-yer-ankara

El Halısı ve El Dokuması Halı Alanlar Diyince 30 yılı aşkın Antika eşyaların alımındaki tecrübemiz ile siz değerli halkımıza en doğru hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Antikalarınıza gereken değeri vereceğimizi bilmenizi isteriz, bazı yörelerde el halısı diye bilinen El dokuma Halı ve El dokuma Kilim alımı konusunda sizin için en doğru seçim Aydoğan Ticaret olacaktır.

Konu antika yada tarihi değer taşıyan bir eşya olunca inanın ticaret yapacağınız firmanın tecrübeli olması işlerinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Tecrübe ile yapılan her alışverişte mutlu ve memnun ayrılma olasılığınız çok daha fazladır. Aklınıza takılan konularda yada antika halılar kilimler hakkında fiyat almak ve elinizdekilerin ederini öğrenmek isterseniz bizi İletişim sayfamızda Bulunan telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Elbette Antika halılarınız dışında kalan diğer tarihi değeri olan antika eşyaların alımında da sizlere yardımcı olmaktayız. Kısacası Antika Eşya Alanlar dediğinizde Aydoğan Ticaret sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olan firmadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizi arayabilir ve fiyat sorabilirsiniz. Web sitemizdeki yapılan yorumlara anlık ve hızlı cevap veremeyebiliriz, eğer hızlı bir işlem yapmak isterseniz bizi aramanız yada mesaj atmanız yeterli olacaktır.

El Halısı ve El Dokuma Halı Alanlar Diyince için 8 yorum

 1. Ömer ŞEKERCİOĞLU

  6 ADET EL DOKUMASI HALIM VAR BUNLARDAN BİR TANESİ 100 YIL CİVARINDA 12 METRE KARE BUNLARI SATMAK İSTEĞİNDEYİM.

  • Ömer bey öncelikle geç döndüğüm için özür dilerim. Halılarınıza fiyat alamanızın en sağlıklı yolu bizimle irtibata geçmenizdir. Mobil telefonumuzdan bize whatsapp aracılığı ile eşyalarınızın resimlerini ve bilgilerini iletirseniz size en sağlıklı cevabı verebiliriz. Mobil numaramız : 0532 407 75 67

 2. Ömer ŞEKERCİOĞLU

  6 ADET EL DOKUMASI HALIM MEVCUT.BİR TANESİ 100 YIL CİVARINDA 12 METRE KARE.BUNLARIN DEĞERİNİ ÖĞRENMEK VE ANLAŞIRSAM SATMAK İSTİYORUM.

  • Mobil telefonumuzdan bize whatsapp aracılığı ile eşyalarınızın resimlerini ve bilgilerini iletirseniz size en sağlıklı fiyatı verebiliriz. Mobil numaramız : 0532 407 75 67

 3. 100 yillik kilim var el yapimi bunu satmak istegindeyim

  • Murat AYDOĞAN

   Ali bey seve seve yardımcı olmak isteriz, fakat size ulaşacağımız bir telefon bıraksaydınız çok daha iyi olurdu.

 4. İlk önce hayırlı işler abilerim değerli bir el dokuma halim var. Fakat istediğim değeri bulamıyorum. Annemin anneannesinin annesi elleriyle dokumus. Numaram bu abicim donus yaparsanız sevinirim. 0546 *** ****

  • Murat AYDOĞAN

   Sevgili Murat bey; Güzel yorumunuz için teşekkürler ve geç dönüş için özür diliyoruz, site üzerinden gelen mesajlara bazen çok hızlı dönüş yapamıyoruz bazen. Elimizden geldiği kadar yardımcı olmak isteriz. Gün içinde arayacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir