Eski ve el dokuma halı alanlar denince Aydoğan Ticaret

Eski ve el dokuma hali alanlar Aydogan Ticaret

Eski ve el dokuma halı alanlar denince Aydoğan Ticaret size bu konuda uzman firma olarak yardımcı olacaktır. Hemen hemen her çeşit eski , tarihi, el dokuması, antika, kilimleri ve halıları satın almaktayız. Antika konusunda yarım asırdan fazla tecrübe ve köklü geçmişimiz ile tüm Ülkemize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sizde elinizde bulunan baba yadigarı, dededen atadan kalma değerli halı kilimlerinizi satmak isterseniz ve bu konuda tecrübesi olan bir firma arıyorsanız lütfen hemen bizi 0 532 407 75 67 – 0 535 625 63 40 – 0 312 311 72 70 yada 0 312 311 72 14 numaralı telefonlarımızdan biri ile arayın ve sizlere elimizden geldiği kadar bilgi iletelim satacağınız yada satmayı düşündüğünüz halılarınız hakkında doğru sonuca ulaştıralım.

Eski Halı Alım Satım

Eski halılarınızın alım satım işlerininde en hızlı ve kaliteli hizmeti almak için Aydoğan Ticareti tercih edin ve rahat edin. Memnuniyetiniz bizim en büyük referansımızdır.

Eski ve el dokuma halı alanlar denince Aydoğan Ticaret için 2 yorum

  1. Büyük büyük anneannemden kalan 100 küsüratlı deve yününden ve kök boyayla boyanmış konar göçer yörüklere dokutulmuş hiç kullanılmamış yere hiç serilmemiş ve köy evlerindeki musandıra denen tahta dolapta muhafaza edilmiş bir kilimim var. İlgilenirseniz resmini gönderebilirim.

    • Efendim gün içinde telefon ile ararsanız yardımcı olmak isteriz. İsterseniz 0 532 407 75 67 mobil numaramıza resimleri yollayın teklif verelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir