Türkiyenin ikinci el halı alım satım yeri

Merhabalar, yaklaşık bir asırıdır antika eşya halı kilim yolluk alım ve satım işi ile uğraşıyoruz. Amacımız her zaman siz değerli müşterilerimize en iyi ve hızlı hizmeti güven ile ulaştırmak oldu. Yaptığımız iş antika ve tarihi eşya almak ve bu iş içerisinde en popüleri olarak sayabileceğimiz ise antika halı kilim  el dokuma halı ve benzeri ürünleri satın almaktır. Bu tür tarihi değere sahip eşyalarınız var ve onları satarak nakit paraya çevirmeye ihtiyaç duyarsanız lütfen bizi 0 532 407 75 67 veya  0 535 625 63 40 numaralı mobil hatlarımızdan yada 0 312 311 72 70 veya 0 312 311 72 14 numaralı sabit numaralarımızdan arayın ve sizlere en iyi hızlı güvenli şekilde yardımcı olmamıza izin verin.

Türkiye ikinci el antika halı alanlar satanlar

Konumuzun başlığında da belirttiğimiz gibi Türkiye’nin antika eşya alan ve satan en eski firması olduğumuzu söylemek isteriz. Sizler için hizmete hazırız. Bizi arayın ve satacağınız antikalar halılar ve diğer eşyalar hakkında bize biraz bilgi verin ve eşyalarınızın ne kadar edeceğiniz sizlere söyleyelim. İsterseniz bizim web sitemiz üzerindeki her hangi bir konuya telefon numaranızı bırakın biz sizi arayalım. Yada telefon ile siz bize whatsapp üzerinden eşya resimlerini yollayın fiyat erelim.

Her şey size en iyi hizmeti sunmak için. Aydoğan ticaret sizler için burada.

Türkiyenin ikinci el halı alım satım yeri için bir yorum

  1. lele yıldırım

    selamlar ben kıbrıstan lele ve elimde eski el dokuma ipek kahvci güzeli desenli bi halı var fransız biri teklif etti ve bende internetten araştırmak istedim bu elin adamı neden bi halıya o kadar versın dedım sizin sitenize ugradım halının resımlerını atsam size bana bilgi verirseniz sevinirim belki daha degerli olabilir şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir